План- конспект уроку з англійської мови на тему: «Театр» 7 клас
Підготувала вчитель англійської мови : Коломійчук Інна Миколаївна
Навчальна мета:активізувати використання лексичних одиниць за темою ,перевірити граматичні навички за темою «Пасивний стан у Present та Past Indefinite », перевірити навички діалогічного та монологічного мовлення.
Розвиваюча мета: розвивати навички працювати в групах ,парах та самостійно; розвивати мислення, пам'ять , зв’язне мовлення ;розвивати мовну здогадку ; мовленнєву та соціокультурну компетенції.
Виховна мета :виховувати повагу до інших людей , вчити дотримуватися етикету мовлення, формувати позитивні відносини з однокласниками , виховувати пізнавальний інтерес , інтерес до вивчення мови .
Обладнання:дошка , граматичні таблиці ,мікрофон , картки з лексикою , демонстраційний матеріал.
Тип уроку :урок перевірки знань, умінь та навичок .
Форми роботи:фронтальна,індивідуальна ,робота в групах і парах , хорова, бесіда,«Мозкова атака», «Mind-Map» ,міні-проект , довідкове бюро ,взаємооцінювання, , «Мікрофон».
Методи роботи :монологічний ,демонстративний , діалогічний .
Перебіг уроку:
I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення .
1.Привітання.
-Good morning ,children. I am glad to see you. Sit down , please .
2.Повідомлення теми та мети .
I want to begin our lesson with such words: «We can׳t live without theatre .It conquers our hearts and enrich our outlook .It helps to understand people from other countries .»
-Children, what is the topic of our lesson ?
-What we will do today ?
3.Уведення в іншомовну атмосферу.
1)Pronunciation drill. Фонетичне та лексичне відпрацювання вірша.
The theatre is nice !
The actors are good.
But Judy likes more buffet
Because she likes food .
2)Brainstorming. Mind –Map.(Мозковий штурм )
Theatre
PEOPLE PERFORMANCES EMOTIONS
II. Основна частина уроку .
1)Робота з лексичним матеріалом .
В класі з׳являється театральний критик , знайомиться з учнями , пояснює мету свого візиту й пропонує учням відгадати про що йде мова .
1.This is the place where the actors perform the show (the stage )
2.People who come to see the performance(the audience )
3.A group of people who produce the music (the orchestra )
4. The break between the parts of a performance (the interval )
5. The person who meets you at the entrance of the theatre (the usher )
6.A place in the theatre where you can leave your overcoats (the cloakroom )
2) Answer the questions (пропонується дати відповіді на запитання )
1.Have you ever been to the theatre ?
2.How often do you go to the theatre ?
3.What kind of performances do you prefer ?
4.Who is your favourite actor or actresses ?
5.When did you go to the theatre?
6. What did you watch ?
7.Did you like that visit ?
8.What do you know about the theatre ?
3)Check on homework .Перевірка домашнього завдання .
Вдома кожна група підготувала проект про театр , український театр , улюбленого актора й розіграти сценку .
Presentations of the projects .
Після презентації проектів театральний критик розповідає про свої враження й говорить , що звернув свою увагу на те , що діти вживали Passive Voice .
4)Grammar practicе
- Повторення правила утворення Present та Past Simple Passivе
- Переробити речення з активного стану в пасивний ( письмово )
5)Information office . Довідкове бюро
Факти про театр Глобус
6)Solve the crossword puzzlе
Учні розв’язують кросворд в групах .
III.Заключна частина уроку
1)Самооцінювання
2 )Homework . Домашнє завдання
Написати про враження після сьогоднішнього уроку
3)Summаrizing. Підведення підсумків уроку (очікувальний результат з мікрофоном )
-What have we done ?
-We have revised lexical material .
- We have listened to the projects .
-We have watched a short play.
-We have showed our knowledge in grammar.
-We have worked in groups .
-We have learned interesting facts about theatres.
Заключне слово критика.
The lesson is over . Good –bye.
B
|
U
|
F
|
F
|
E
|
T
|
|
|
U
|
S
|
H
|
E
|
R
|
|
|
O
|
P
|
E
|
R
|
A
|
S
|
T
|
A
|
G
|
E
|
|
T
|
R
|
A
|
G
|
E
|
D
|
Y
|
|
C
|
U
|
R
|
T
|
A
|
I
|
N
|
|
|
B
|
A
|
L
|
L
|
E
|
T
|
|
CROSSWORD
1.A place in the theatre where you can eat .
2. A person who works at the theatre .
3. A dramatic performance of which music is the essential part .
4. A place where actors or actresses play .
5.A drama with unhappy events .
6. A piece of cloth in front of the stage .
7 . A theatrical performance of dancing .
|